išpažintis po 10 metų

Paklausė Tema: Išpažintis
Norėjau paklausti kaip išdrįsti eiti išpažinties po10 metų. Susikaupė daug blogio, kuris atrodo net drasko iš vidaus, nerandu ramybės, manau palengvėtų, jei išdrįsčiau eiti išpažinties.Nerandu kunigo, kuriuo galėčiau pasitikėti, atrodo,  kad mane smarkiai gali barti, ar net neatleistų nuodėmių. Gal pirma reiktų pakalbėti su kunigu ir jį įspėti, kad nebūtų jam šoko. Gal eiti kada nedaug žmonių būna prie klausyklų, nes nepasirašius ką blogo padariau ant lapelio, tikrai nepasakysiu visko, užmiršiu, o visko prisikaupė daug per tiek metų. Padėkite man, atsakykite kuo greičiau, dėkoju.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveika, Vaiva.

Dėl neatleistinų nuodėmių. Jeigu šiuo metu gyvenate su vyru nesusituokus, ar esate išsituokusi, ir taip pat gyvenate su kitu vyru, nuodėmklausys negalėtų jums kol kas teikti nuodėmių išrišimo. Dėl žinojimo, kad šioje nuodėmėje nesitaisysite.

Jei taip būtų, tai pasikalbėti su kunigu vis vien galite, pasidalintas skausmas juk lengvesnis, ar ne?

Jei negyvenate mano aukščiau įvardintose situacijose, bet yra susikaupę nemažai dalykų, kurie, kaip rašėte, "drasko iš vidaus", tai tikrai jau laikas apie tai pasikalbėti su nuodėmklausiu.

Iš tikrųjų pasiruoškite išpažinčiai ir pasirašykite viską ant lapelio. Galite pasakojimo forma,galite punktais. Svarbu suvokti, kad sąmoningai padarytas nuodėmes reikia aiškiai įvardinti, galite paaiškinti aplinkybes, kodėl vienaip ar kitaip pasielgėte.

Kaip gera žinoti, kad mąstote apie išpažintį. Drąsos!
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...