Šeimos konsteliacijos metodas

Paklausė Tema: Visi kiti
GJK! Išgyvename santuokos krizę. Aš daug meldžiuosi, vyras- ne. Suradau internete aprašytą vokiečių psichoterapeuto Berto Hellingerio šeimos konsteliacijos metodą, padedantį atstatyti santykius. Konsultacija labai padėjo, pradėjom su vyru taikytis,  abu tikimės išsaugoti šeimą. Tik širdyje iškilo abejonių, ar bažnyčia neprieštarauja tokiai naujovei- konsteliacijų metodui?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Iš esmės konsteliacija - tai psichoterapijos vienas iš metodų, padedantis savo keliu geriau pažinti save ir apibrėžti problemas. Jei sudalyvavote vienoje ar keliose konsultacijose ir atradote išsilaikymo bei vėl suartėjimo kelią - viskas tvarkoj.

Metodo autorius kažkada buvo krikščioniu ir misijonieriumi, tačiau šiandien savo tikėjimu padarė paties sukurtą ir gražiai veikiantį konsteliacijos metodą, pagal jį pažindamas ir pagrįsdamas būties ir prasmės (tikėjimo) dalykus. Ir jo metodo praktikuotojai konsteliaciją grindžia antikrikščioniškomis ideologijomis. Jei konsteliaciją nustotumėte suvokti kaip "techninį" pažinimo metodą, o priimtumėte kaip filosofiją, pritartumėte šio metodo praktikų teiginiams apie informacinius laukus, karmas ir panašius dalykus, išduotumėte savo tikėjimą. Kiek metodu pasinaudojate kaip psichologine priemone, bet ne daugiau, nuodėmės nėra. Realus pavojus ir praktiškai garantuotas tikėjimo išdavimas būtų, jei tuose seminaruose pasiliktumėte sistemingai ir ilgai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...