Ar krikščionybėje aikinama sapnų reikšmė? Kokie jie gali būti?

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Sveiki, maždaug prieš mėnesį sapnavau sapną, kad iš žmogaus išvarinėjau demoną, šėtoną. Trumpai jį apibūdinsiu: vyko veiksmas žmonių apsuptyje, liepiau visiems žmonėms pasitraukti ir atsakiau, kad vienas yra apsėstasis. Jį suėmiau už kaklo ir paklupdžiau ant žemės. Iš po kaklo išsitraukiau savo kryželį (nešioju pasikabinęs mažą kryželį) ir nukreipęs į tą žmogų tariau "Kristaus vardu, išeik!"  Tada sapnas nutrūko ir toliau sapnavau jau būdamas dvasia ir perspėdamas kitus žmones vengti apsėstojo. Sakykite ar krikščionybėje tai kažką reiškia? Ar iš vis yra aiškinami sapnai. Aš nežiūriu siaubo filmų, neužsiiminėju kažkokiais būrimas. Šis sapnas aplankė tada kai pradėjau labiau tikėti Dievu ir domėtis J. Eldredge krikščioniška literatūra, ar gali būti taip, kad tai nelabojo bandymai palaužti mano tikėjimą? Ačiū už atsakymą :)
Susijęs su atsakymu į klausimą: kas gali buti egzorcistas?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Šventajame Rašte kalbama apie pranašiškus sapnus ir įvairius apreiškimus, pranešimus, perspėjimus per sapną, tačiau tuo pačiu nuolat perspėjama sapnų neaiškinti, jais netikėti. Tai daroma dėl pavojaus būti įtrauktiems į pavojų siekti bendravimo su dvasiomis ir iš to plaukiančiais padariniais. Todėl Bažnyčia sapnų niekada neaiškino ir jais nesirėmė. Šventajame Rašte minimus ir priupažįstamus pranašiškus sapnus šiandien galima būtų aiškinti kaip visus privačius pranešimus, stebuklus ar regėjimus: jų autentiškumas pripažįstamas gerokai vėliau, po visų išsipildymų, kai tampa aišku "iš vaisių", kad tai Dievo siųsta žinia.

Jūsų aprašytas sapnas psichologine prasme man labiausiai panašus į tam tikrą pasąmoninę nuostatą vengti blogio jėgų ir kitus apsaugoti. Jei moralinės nuostatos išryškėja pasąmoningai, pav. per sapnus, tai geras ženklas, kad jos priimtos vidiniai, iš tikrųjų. Žinoma, tai mano privati nuomonė.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...