Prašau patarimo kaip turečiau elgtis?

Paklausė Tema: Visi kiti
GJK. Išgyvenu nerimą, gyvenu su vyru jau 10 metų auginame 2 vaikus, dabar kaip tik vyksta santuokos anuliavimo procesas, nes mano vyras buvo jau vedęs. Pradėjau bijoti bažnytinės santuokos su juo ir galvoti apie skyrybas, nes mano vyras vartoja narkotikus marihuana ir jo požiūris į juos mane gazdiną, nes jis nemano, kad tai yra blogai, kalba, kad tai gėris ir net vaistai. Didesne priklausomybę mato religijose, kai bandau jam kažką kalbėti jis pradeda sakyti, kad pati esu priklausoma nuo religijos. Nežinau kaip man elgtis, suprantu, kad neturiu teisės aiškinti kitiems žmonėms ką jie turi daryti, bet bijau susieti savo gyvenimą su priklausomu žmogumi. Be to dažnai jaučiu nusivylimą gyvenimu ir pykti. Prašau jūsų patarimo kaip man elgtis, tokiu atveju?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Formaliai, pagal įstatymo raidę, su savo faktiniu vyru tuoktis neprivalote, esate laisva pasirinkti.

Tačiau reikia įvertinti, kad nors ir neteisėtai 10 metų gyvenusi šeimos gyvenimą, tam žmogui leidote pagrįstai tikėtis, kad sudarėte sąjungą visam gyvenimui ir juo rūpinsitės.

Reikia įvertinti aplinkybę, kad narkotikai degraduoja žmogų ir jis tikrai nepajėgs vykdyti dalykų, kuriuos prisiektų santuokoje. Vietoje bendro gyvenimo kūrėjo išeitų tik nervingas, menkai įgalus, bet daug teisių turintis "augintinis", mokantis daug reikalauti, bet neįstengiantis net savimi pasirūpinti. Ar užtektų jėgų šalia vaikų išlaikyti ir labai sunkų, agresyvų ir vis sunkėjantį ligonį?

Galite su juo tuoktis, bet turite galimybę ir nesituokti, civiliškai išsiskirdama. Pasitarti galite ir turėtumėte, tačiau spręsti teks Jums pačiai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...