ar galima vaika krikstyti jeigu tevai nesusituoke

Paklausė Tema: Krikštas
Mes su vyru nesame susituoke nei civilinej santuokoj nei baznycioje, taciau turime vaikeli ir norime ji pakrikstyti. Ar nebus problemu? O ar kriksto tevais gali buti brolis ir pusesere? (Jie abu neturi antru pusiu )

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
O kodėl nenorite susituokti? Kad krikštas būtų teikiamas svarbu užtikrinti vaikui krikščionišką auklėjimą. Gal šių dienų mąstyme gyventi nesusituokus yra "norma", bet toks gyvenimas tarp krikščionių yra nuodėmė. Kokias krikščioniškas vertybes pasiruošę perteikti savo vaikui? Kaip užtikrinsite vaikui krikščionišką auklėjimą?

Jūs palietėte labai jautrų klausimą. Tokių porų Lietuvoje daugėja. O taip pat daugėja ir kunigų, kurie nekreipia dėmesio, kad nesusituokusios poros (tačiau neturinčios kliūčių susituokti) nori krikštyti savo vaikus.

Pažintis - Draugystė - Santuoka - vaikas (ai) - Krikštas - auklėjimas bendražmogiška ir tikėjimo prasme - Pirmoji Komunija - Sutvirtinimas - atpažintas pašaukimas.

Tai yra krikščionio, kuris tikrai pagarbiai bijo Dievo ir myli Dievą, gyvenimo seka. Nesupraskite klaidingai - Jūsų nemoralizuoju. Šį atsakymą skaitys ne viena pora, kuri yra panašioje situacijoje kaip ir Jūs.

Ar nekils problemų, kad norite pakrikštyti vaiką, nes patys esate nesusituokę? Negaliu Jums atsakyti už visus kunigus. Oficiali Bažnyčios mintis moko, kad galima krikštą atsakyti, kai aišku, kad vaikui nebus užtikrintas krikščioniškas auklėjimas.

Aš su tokia pora pirmiausiai kalbėčiau apie Santuokos sakramento priėmimo galimybę bei vaiko krikštą jų Santuokos dieną. Linkiu sėkmės tariantis su savo parapijos klebonu. Linkiu nebijoti kalbėtis su klebonu. Ačiū už labai rimtą klausimą, kuris aktualus daugeliui porų.

Jei tikite Dievą, ir sakot kad laikotės Jo įsakymų - MIELOS POROS - SUSITUOKITE.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...