Ar išpažintis buvo teisinga?

Paklausė Tema: Išpažintis
Garbė Jėzui Kristui,

aš dažnai masturbuodavausi, buvo keletas kartų kai miegojau su vaikinu, lytinių santykių neturėjom, bet mes masturbuodavomės kartu. Kartais tos nuodėmės neišpažindavau arba išpažindavau pasakydama tik ''nepadoriai elgiausi''. Vėliau šią nuodėmę išpažinau, pasakydama ''nepadoriai elgiausi su savo ir kitų kūnais'', taip pat pasakiau, jog vedžiau kitus į nuodėmę ir jog nuslėpdavau šią nuodėmę. Ar išpažintis buvo teisinga, jeigu kartais to neišpažindavau, bet vėliau viską išpažinau ir pasakiau, jog tą nuodėmę nuslėpiau?
Ar Dievas atleidžia net už šitokią nuodėmę, jeigu žmogus ją išpažįsta?
Ačiū už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Kiekviena išpažintis, kurioje nuslepiama nuodėmė ar nuodėmės, kai jos gerokai "padailinamos", tokia išpažintis yra bloga, dar vadinama šventvagiška. Riekia kuo greičiau tokias išpažintis pataisyti pirmiaussia prisipažįstant nuodėmklausiui, kad nuslėpėte nuodėmes.

Jei didelė gėda ar baimė verčia nuodėmes slėpti, tai nėra pateisinama vistiek. Patarimas: susiraskite pastovų nuodėmklausį ir mažiau galvokite, ką nuodėmklausys mano, kad vėl atkritote į masturbacijos ar kitokią nuodėmę.

Jei nuodėmklausys iš Jūsų pasakymo, kad nepadoriai elgėtės su savo kito asmens kūnu suprato Jus tai ir būkite rami. Ką žmonės išgalvoja veikti su savo kūnais, tai kartais tikrai atrodo taip žeminančiai, dėl to šeštą Dievo įsakymą "Nepaleistuvauk" galima pavadinti prancūzų kunigo Daniel Ange žodžiais: "TAVO KŪNAS SUKURTAS MEILEI".

Ačiū už pastangas kovoje su savo nuodėmėmis. Būkit palaiminta.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...