Ar būtinai nuodėmkausys turi žmogų suprasti?

Paklausė Tema: Išpažintis
Rašote, kad jeigu nuodėmklausys žmogų suprato ir žmogus visas atsimintas nuodėmes pasakė, išpažintis yra gera. Kaip tuo atveju, jei nesi tikras, ar nuodėmklausys tave suprato? Pastaruosius kelerius metus nė vienas nuodėmklausys, pas kuriuos atlikau išpažintis neparodė, kad mane suprato. Vienas net prisipažino, kad manęs visai negirdėjo, bet išrišimą davė. Lygiai tuo pačiu galiu įtarti ir kelis kitus, nes tai buvo matyti [vienąkart labai aiškiai] iš "vadovavimo". Anksčiau problemos čia nemačiau, nes manau, kad nuodėmes išpažįstu Dievui, o kunigas tikrai neprivalo manęs klausyti ir girdėti, kad negirdi, man dar geriau. Bet dabar kyla klausimas, ar toks išrišimas galioja?
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar išpažintis buvo teisinga?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jei gavote išrišimą jis galioja. Jau rašiau, esate laisva rinktis nuodėmklausį. Gali pasitaikyti, kad nuodėmklausys išsiblaškęs, nedėmesingas. Bet todėl ir sakau, kad ieškokite tokio nuodėmklausio dėl kurio panašių įtarimų, kuriuos aprašėte nekiltų ir Jums būtų ramu.

Nesmagu, jei nuodėmklausys šią tarnystę atlieka atmestinai, bet sutikite dėl nuodėmių išrišimo atėjote prie klausyklos ir jei jį gavote, kad ir iš nedėmesingo nuodėmklausio, jis galioja.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...