Kaip būti drąsiai?

Paklausė Tema: Visi kiti
Garbė Jėzui Kristui!

Mane labai kamuoja  nerimas dėl gėdijimosi tikėjimu. Aš esu tikinti ir tikrai to nesigėdiju mano draugai žino kad einu į bažnyčią ir kad meldžiuosi. Bet jeigu mano giminaičiai ar mokytojai ar klasiokai( kurie yra netikintys) paklaustų kas tau brangiausia gyvenime būtų sunku atsakyti kad tikėjimas kaip ir visi sakyčiau šeima draugai o vėliau galbūt pasakyčiau kad tikėjimas arba jei paklaustų kas tavo geriausias draugas sunku būtų pasakyti kad Jėzus jie tik pasityčiotų iš manęs ir nesuprastų.Ar viską kitiems jei jie paklaustų turiu pasakyti apie tikejimą pvz apie tai kad namuose giedu giemes arba kad atlaikyti sunkumus man padeda tvirtas ryšys su Dievu arba kad kalbuosi su Jėzumi. Ką privalau kitiems pasakyti kad nesigėdyčiau tikėjimo o ką  galiu nutylėti?

Labai dėkoju už atsakymą man tai labai svarbu:)

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Na aš esu kunigas Jėzus turėtų būti man labai svarbus. Būna visko, ir pamirštu ir išduodu Jį, bet ir vėl grįžtu į bendrystę ir džiaugsmą su Juo. Taigi Jėzus man svarbus ir visa, ką Jis man duoda yra brangu ir verta padėkoti Jam už tai. Nelengva net ir kunigu būnant prisipažinti, kad Jėzus tau svarbu.

Bet nebijokite apie tai klabėti. Ypač tai bus prasminga, kai kalbėdama apie tai, kas Jums svarbiausia, ir gyvensite visu tuo. Manau, esate jauna, ir kaip šaunu, kad taip pozityviai mąstote, kad Dievas Jums padeda Jus guodžia stiprina. Kodėl apie tai tylėti, jei klausia. Dievo ir Jūsų santykis tai yra tik jūsų reikalas, bet jei tas santykis Jus daro laiminga, užklausta apie savo laimės šaltinį netylėkite.  Stiprybės Jums, Jovita.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...