Ar Marija buvo apvaisinta dirbtiniu būdu?

Paklausė Tema: Lytiškumas
Skamba gana lėkštai, bet ši mintis kelia nemažą įžvalgą. Ar hierarchija pritaria dirbtinam apvaisinimui? Aišku, nekalbu apie embrionų šaldymą... Aš nenoriu įžeisti kažko, tik dalinuosi vidiniais apmąstymais.
Dar prie to paties. Kuo skiriasi Jėzaus vaisiaus užsimezgimas nuo žmogaus? Ar Jėzus prieš tai neturėjo kūno Danguje ir jį įgavo tokiu pavidalu amžinajam gyvenimui? Tada būtų galima sakyti, kad Dievas Tėvas ir Šv. Dvasia neturi dvasinio kūno, o yra bekūnės dvasios, nors tai prieštarautų jų asmenybių egzistavimui. Dar tada kyla abejonė, ar tikrai žmogus atsiranda žemėje tik po lytinio akto, ar Dievas jau yra iš anksto sukūręs žmogaus asmenybę amžinybėje. Kaip tada su negimusiais kūdikiais? Ką jie ir Danguje embrione gyvena? :/ Logiška būtų, kad egzistuojame jau prieš mūsų gimimą žemėje su kūnų ir siela, kaip ir Švč. Trejybė.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

 

Dievas jau turėjo mūsų troškimą prieš mums gimstant, bet tik užsimezgus gyvybei ir gimus prasideda mūsų žmogiškumas.

Tas pats su Jėzumi. Aišku, kai svarstome turėtume suprasti, kad tai paslaptis, bet ar negalėtų būti suprantama, jog Dievas sukuria spermatozoidą, tam kad būtų apvaisinta Marija. Šiuo klausimu  čia mano asmeniniai svarstymai.

Tikėjimo dalykas:

Gimė iš Šv. Dvasios

detaliau paliekame laisvės tikėjimo slėpiniui.

 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...