Kodėl jūs, kunigai, meluojate?

Paklausė Brunonas Liepos 9, 2011 Tema: Visi kiti
,,Aš, asmeniškai, jei ir panaikintų celibatą, nekurčiau šeimos, nes tuo atveju kentėtų arba mano tarnystė, arba mano šeima, ypač žmona, nes visiškai neturėčiau galimybės skirti jai tiek dėmesio, kiek moteris yra verta..."
Nereikia meluoti, Gintarai. Teisininkai, gydytojai, mokslininkai, ką jie neskiria laiko? Jų darbas gal mažiau įtemptas nei jūsų? Gal jie turi mažiau atsakomybės prieš žmogų?

,,Kiek tenka pastebėti (mano asmeninis žvilgsnis), celibato klausimas labiau rūpi bet kam, tik ne patiems kunigams :)"
Vėl meluojate, pats Ratzingeris jaunystėje karštai kėlė klausimus dėl celibato. Dabar yra daug kunigų Amerikoje, Australijoje, Belgijoje ir kitose šalyse, kur kunigai kelia celibato klausimą.
Toks beletistrikos ir mažvaikiškų nesąmonių, kurias parašė Audrius ar Andrius net nekomentuosiu, tik vienas sakinys:
 ,,Jūsų smalsumui Lietuvoje per metus vidutiniškai 130 pedofilijos bilų, keliose iš jų susiję kunigai? Nėi vienoje."
Galiu pateikti kitą statistiką, jūsų kunige smalsumui:
,,Šv. Jono seminarija (JAV) nuo 1960 iki 2005 metų paruošė 625 kunigus. 65 iš jų buvo praktikuojantys pedofilai. Tai yra 10,4%|"
Tai, kodėl jūs, kunigai, meluojate? Ir dar jauniems žmonėms?

Atsakymai: (2)

Atsakė kun. Gintaras OFS Liepos 10, 2011
Kun. Audrius kalba apie Lietuvos statistiką, o ne Amerikos.

O kalbant apie save - aš ne Ratzingeris. Tiesiog pasidalinau savo patirtim. Turbūt suklydau dėl to, kad tai padariau. Juk žinojau, kas parašyta Mt 7,6... Bet vis tiek rizikuosiu, atsakinėdamas šioje svetainėje, nes Jūsų kaltinimų melu nepriimu.
Atsakė Arūnas Simonavičius Rugpjūčio 18, 2011
Kai Vakarai išmoks, kad svarbiau yra būti nei turėti gyvenime, gal ir celibato reikalas nustos būti be perstojo eskaluojemas. Nes godumas ir pavydas vakariečiams sukėlė sunkių problematinių situacijų.
Užduoti Klausimą

Temos


...